• Agra Horní Dunajovice a.s. hospodaří na celkové výměře 3.000 ha zemědělské půdy. Produkce rostlinné výroby je orientována na pěstování plodin pro krmivovou základnu společnosti a je doplňována pěstováním plodin tržních - potravinářská pšenice, sladovnický ječmene, řepka olejná, kukuřice na zrno.

    Zjistit více

Agra Horní Dunajovice a.s. hospodaří na celkové výměře 3.000 ha zemědělské půdy. Produkce rostlinné výroby je orientována na pěstování plodin pro krmivovou základnu společnosti a je doplňována pěstováním plodin tržních - potravinářská pšenice, sladovnický ječmene, řepka olejná, kukuřice na zrno.

Technické vybavení pro rostlinnou výrobu je zcela kompletní, postavené na výkonných strojích s velkým pracovním výkonem a minimální poruchovostí.

Posklizňová úprava zrnin a jejich skladování je vyřešeno nově vybudovanou posklizňovou linkou ve středisku v Horních Dunajovicích se skladovací kapacitou 8.000 tun. Další sušící zařízení a betonové sklady jsou v Tvořihrázi o celkové kapacitě 3.500 tun.

Kontaktní osoby:

Ing. Michal Reiter, tel. č. +420 607 234 858, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

technický úsek – Jiří Havelka, +420 601 395 143

vino 

Objednávka vín

V roce 2018 jsme dosáhli průměrné cukernatosti 20,98 stupňů. Celková produkce hroznů v tomto roce byla 858 tun, průměrný výnos 9,26 tun/1ha.

Na našich vinicích pěstujeme celkem 17 bílých a modrých odrůd vinné révy. Největší zastoupení mají odrůdy Veltlínské zelené, Pálava, Tramín červený a Müller Thurgau.

Objednávkový formulář

Mezinárodní ocenění AA

Ocenění

webdesign by GOLDEN ORANGE s.r.o.

© 2023 Agra Horní Dunajovice a.s.